Çay İşleri Genel Müdürlüğü duyurdu: 48 fabrikada İSG profesyoneli hizmeti alınacak

ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre, Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi hizmeti alacak.

Ayça Yaslı
Ayça Yaslı Tüm Haberleri

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi hizmeti alacak. ilan.gov.tr’de müdürlük tarafından yayımlanan ilana göre alımlar 14 ocak 2022 saat 14:00'te açık ihale usulü gerçekleştirilecek. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler ise şöyle: 

İhale konusu hizmetin yapılacağı yer Genel Müdürlük ve Genel Müdürlüğümüze bağlı Rize, Artvin, Trabzon ve Giresun illerinde 6 bölgeye ayrılmış 48 fabrika olarak belirtildi. Rize'de yapılacak ihalenin tam adres Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Satın alma Dairesi Başkanlığı İhale Salonu, Müftü Mahallesi 53080/RİZE  olacak. 

İhaleye katılma şartları ve istenilen belgeler

- Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren belgeler,
- Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi,Tüzel kişi olması halinde, teklif mektubunu imzalayanın noter tasdikli imza beyannamesi. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır. EKAP’a kayıtlı olmayan yabancı istekliler tarafından ise, ilgili ülke mevzuatı dikkate alınarak, belirtilen hususlara ilişkin gerekli belgeler sunulur.
- Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
- Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat.
- İhale konusu işin tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.
- Tüzel kişi tarafından iş deneyimini göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, ticaret ve sanayi odası/ticaret odası bünyesinde bulunan ticaret sicil memurlukları veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğunu gösteren, standart forma uygun belge.

İhaleyi takip etmek için tıklayınız 

İlanı görmek için tıklayınız 

Diğer İSG profesyoneli iş ilanları için tıklayınız 

İSG Haber Telegram grubumuza katılmak için tıklayınız

İSG Haber Instagram sayfamızı takip etmek için tıklayınız

İSG Haber Google İşyeri sayfamızı takip etmek için tıklayınız

İSG Haber Facebook sayfamızı takip etmek için tıklayınız

17 Ara 2021 - 18:00 - Gündem

Muhabir  Ayça Yaslıgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak isghaber.com.tr | Türkiye'nin İSG Haber Ajansı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan isghaber.com.tr | Türkiye'nin İSG Haber Ajansı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler isghaber.com.tr | Türkiye'nin İSG Haber Ajansı editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı isghaber.com.tr | Türkiye'nin İSG Haber Ajansı değil haberi geçen ajanstır.